יעל בן אריה

עיצוב שיער מהנשמה

קצת עלי

הי אני יעל בן אריה, בת 39, ספרית במקצועי 13 שנים, בוגרת לימודים בארץ ובחול. מתמחה בכימיה, צבעים וגוונים ותספורות לשיער חלק ומתולתל. במספרה שלי תוכלי לפנק את עצמך ואת שיערך ובנוסף תוכלי לבחור לעבור תהליך עומק של שינוי פנימי וחיצוני בשיטת ה NLP. 

רובנו מושפעות מאירועי העבר שלנו. מה זה אומר? שברוב המקרים התגובה שלנו תהיה מושפעת מאירוע עבר שחווינו או דפוס התנהגות שחוזר על עצמו מהתת מודע. הדפוס הזה חזק ומשפיע על תגובתנו לאירוע, אך תני לי לעודד אותך את חזקה בהרבה יותר! לך יש את הכוח לשנות את תגובתך לכל סיטואציה שתבחרי ותרצי.

שיטת הNLP מוכרת בעולם כבר שנים, ובכוחה לטפל בקשיים, במשקעים ובפצעי העבר שלנו. בזכות ה-NLP ניתנת לנו אפשרות נקודתית ומידית לטפל בכל סוג מעכב בטיפול אחד! לא לאורך שנים אלא במפגש אחד בלבד בו אנחנו יוצאות למסע בציר הזמן ומבינות את הסיטואציה ממנה אפשר ליצור ריפוי. זהו ריפוי עמוק לסיטואציה ספציפית בו אנחנו משחררות את הגורם המעקב ולומדות דרכו את השיעור שיאפשר לנו ליצור דרך חדשה משוחררת, קלילה וטובה יותר עבורך.

לדוגמה:
הייתה לי מטופלת שלא הצליחה לסיים משימות! אף משימה: לימודים, עבודה, חיי היום יום, פשוט כבר ויתרה ואף נמנעה מלהתחיל תהליכים בחייה. כשעשינו מסע בציר הזמן מצאנו שבגיל 5 אימא אמרה לה ״עדיף שלא תנסי כי בין כה וכה את לא תסיימי ולא תצליחי״ וואו כמה שליליות במשפט אחד! כמה ביקורת… הילדה הקטנה בת החמש התכנסה בעצמה ובכל פעם שנהיה מאתגר ״נכבתה אל הכלים״. אותה אישה מדהימה לא הצליחה להבין למה אין לה ״מוטיבציה״ ופוש בחיים. לאחר עבודה פשוטה ביותר שחררנו את העבר ובחרנו בהווה ובעתיד. וזו רק דוגמה אחת מיני רבות. NLP יכול לסלול דרך בלא מעט נושאים: משקל, דימוי גוף, ביטחון עצמי, פחדים, חרדות, חברתי, זוגיות, אישי, טראומה קשה ואף מוות של אדם קרוב. 

אז איך זה עובד?

אנחנו נפגשות, מדייקות יחד יעד ומטרה ועובדות במעט זמן יחסי על הנושא הנבחר.  לאחר שנפתור את הנושא המדויק לך נעגן את השינוי הפנימי שנמצא בתהליך השינוי החיצוני. וכך בכל פעם שתביטי במראה לא רק שתאהבי את מה שאת רואה, גם תיהני מהדרך בה עשית עבודת עומק עצמית ותצאי לדרך חדשה.

  • טיפול NLP
  • תספורות לכל סוגי השיער
  • כימיה גוונים
  • צבעים
  • שינויי גוון
  • מחיקת צבע ושטיפות
  • החלקות הורדת נפח
  • פתרונות נוספים

כתובת המספרה:

קיבוץ בית העמק

שעות פתיחה:

א'-ה' – 8:30-14:00
שישי – 8:30-15:30

טלפון:

052-324-1919

יעל בן-אריה עיצוב שיער מהנשמה

מטופלות מספרות

יעלי ד"ר לשיער, צבעים ותספורות! ידיים מזהב, בכישרון מבורכות. תסרוקת/ תספורת שהיא חלק מחוויה של מקצועיות, צחוק ושיחה טובה. ספרית ברמה אחרת תותחית ואלופה!!

כמתולתלת אני ממליצה בחום על יעל! היא מבינה תלתלים! אני מקבלת תמיד מלא מחמאות אחרי שאני אצלה! היא מספרת תספורות קלילות ורעננות וגם שמאוד פשוט לתחזק בבית בפשטות. דבר נוסף שמעולה אצלה זה שנכנסים בזמן יוצאים בזמן ולכל היותר יש לקוחה נוספת במקביל כך שאין זמני המתנה מיותרים וכל לקוחה מקבלת את מלוא תשומת הלב!

יעל היא משהו אחר. זכינו לספרית רבת כישורים! הגענו בפעם הראשונה בזכות המלצה על היכולות שלך להרגיע נערה מתבגרת בעלת שיער ארוך. נערה שפחדה מאוד ממספרות. בדרך סופר רגישה ומדויקת חיזקת את הביטחון שלה, בהקשבה למי היא ולמה היא זקוקה בשילוב המקצועיות שלך. חלפו מאז כבר כמה שנים. יעל היא ספרית מאוד ייחודית. להגיע אליה זה כמו להגיע למספרת בוטיק. רך, מקצועי ומאוד עוטף. לאורך השנים הרווחנו את אבקת הקסם שקוראת אצלך בעסק. תודה רבה על השפע שהבאת לחיינו!

כביכול מגיעים לצבוע שיער ולהסתפר. בפועל - פוגשים בחיוך מואר, יחס חם, שיחה נעימה ומחזקת וכמובן זוכים בטיפול מקצועי ואיכותי ביותר לשיער. אני יוצא מאושרת ושמחה בחלקי על הבפנים ועל הבחוץ ומחכה בקוצר רוח לפעם הבאה.

שתפי את כרטיס הביקור שלי עם חברות:

האתר נבנה ע"י כל אחד פתרונות לעסקים