מירית לובטון

סטודיו בוטיק לאימוני כושר

יוגה ופילאטיס

קצת עלי

שמי מירית, אימא ל-6 ילדים מדהימים, בעלת סטודיו בוטיק במזכרת בתיה מאמנת כושר ומורה ליוגה, פילאטיס, פילאטיס שיקומי ועיצוב הגוף. הסטודיו שלי קטן ואינטימי ואני מכירה את כל המתאמנות שלי ומלווה אותן אישית לאורח חיים בריא וחיזוק הגוף. הסטודיו שלי מיוחד מאוד בזה שהוא היברידי וכל השיעורים בו מועברים בו-זמנית בזום ובסטודיו, מה שמאפשר למתאמנות מכל רחבי הגלובוס להצטרף באופן פעיל לאימונים. בנוסף אני מעבירה ריטריט וסופי שבוע לנשים, אימונים אישיים וסדנאות יוגה לזוגות. דברו איתי ואתאים עבורכן את האימון המדוייק לכן ביותר.

  • פילאטיס
  • יוגה
  • עיצוב ואירובי
  • צפיפות עצם
  • ריטריט וסופי שבוע לנשים
  • אימונים אישיים
  • קבוצות "הליצה" – הליכה+ריצה
  • סדנת יוגה לזוגות

כתובת הסטודיו:

הנוטרים 1,  מזכרת בתיה

טלפון:

מירית – 054-266-5667

מייל:

miritlu@gmail.com

פודקסט ריצה

פודקסט ליווי לריצה רציפה של 10 דקות שהכנתי עבור המתאמנות שלי. מוזמנים ומוזמנות לנסות.

שיעורים נבחרים

מוזמנות לצפות ולהתאמן בבית

פילאטיס עם גומיה

פילאטיס עם מקל

עיצוב עם כדור ומשקולות

פילאטיס עם קובייה

מירית כושר ותנועה

ממליצים וממליצות

מירית נהדרת, ממליצה בחום. אימונים מקצועיים, מגוונים, באווירה רגועה ותומכת, אבל לא מתפשרת! כאבי הגב שלי נעלמו כלא היו. שלא לדבר על הערך המוסף של להגיע לסטודיו נעים, מאובזר, פינוקים טעימים תוצרת בית, מתכונים, המלצות... בית לספורט ובריאות.

רינת שאבי

ממליצה בחום על השיעורים אצל מירית. מכוונת מטרה, מסודרת, רגישה, מקצועית, לכל רמה קושי. רק תתחילו והגמישות תבוא.

אוסי יעקבי

מורה מעולה, כל אימון שונה, כל אימון מאתגר. יחס אישי ובקרה על הביצוע. אימוני הכוח קשים ומאתגרים. מגוון התרגילים במהלך האימונים, והשילוב בין פילאטיס, יוגה וכוח מהווה שילוב נפלא.

יואב שמעון

מירית מקצועית, קשובה ומקסימה היא בונה את השיעורים שלה באופן מאוד מגוון ומאוזן לגוף. העא גם קשובה לכל פרט, דבר לא קל, במיוחד בזום בתקופה הלא פשוטה שאנו עוברים​

יעל בוהינק

ממליץ מאוד ובחום רב, אני עוסק בספורט תחרותי המון שנים, ומאז שהתחלתי לעבוד עם מירית התחלתי להרגיש שיפור מהותי באלסטיות של הגוף ובמיוחד את כמות הפציעות שפחתה משמעותית...כמו שאומרים...חבל שלא הכרתי אותה לפני שנים...המון תודה על הכל...ואציין שבנוסף למקצוענות מירית מביאה גם המון אישיות נעימה...

שחר אחיאל

שתפו את כרטיס הביקור שלי:

האתר נבנה ע"י כל אחד פתרונות לעסקים